Firma Travel Show zajmuje się kompleksowa organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Posiadamy własne estrady, nagłośnienie, oświetlenie i efekty sceniczne. Z nasza firmą współpracuje ponad stu artystów w miesiacu m.in. zespoły muzyczne, gwiazdy polskiej i europejskiej estrady,wodzireje imprez, animatorzy mini imprez, iluzjoniści, tancerze, konferansjerzy.
Zapraszamy do współpracy

O nas

Nasza firma od wielu lat realizuje występy artystyczne na wieczorkach, bankietach, prywatkach, przyjęciach, weselach, studniówkach, dyskotekach z udziałem artystów, zespołów muzycznych, baletowych, teatralnych i polskich gwiazd.
Posiadamy także bogatą oferte widowisk dla dzieci, młodzieży, dorosłych, widowisk plenerowych, estradowych.
Jeżeli nie masz pomysłu lub czasu, aby zająć się przygotowaniem przyjęcia, wesala, bankietu. Zrobimy to za Ciebie.
Zajmujemy się także oprawą techniczną imprez. W naszej bogatej ofercie posiadamy przenośne sceny, oświetlenie, zamki i zjeżdżalnie dmuchane, zajmujemy się nagłośnieniem, pokazami pirotechnicznymi.
TRAVEL&SHOW jest pomysłodawcą, sposorem i organizatorem Nadbałtyckich Festiwali Piosenki Dziecięcej
Dbając o iluzjonistów nasza firma sponsoruje Nadbałtycki Klub Iluzjonistów Amatorów i Zawodowców
Nasi artyści pracują w wielu krajach Europy! Pomagamy im odnaleźć się na europejskich scenach
Nasza firma ma za sobą wiele lat pracy w branży rozrywkowej, przez ten czas zyskaliśmy doświadczenie które sprawia że jakość świadczonych przez nas usług jest bardzo wysoka . Mamy nadzieję, iż nasza witryna przykuję Państwa uwagę!
Travel&Show