Imprezy dla dzieci


FESTYNY DLA DZIECI

Zajmujemy się kompleksowa organizacja i realizacją festynów dla dzieci. Imprezy są realizowane przez wodzirejów, którym pomagają postacie bajkowe, szczudlarze, baloniarze, iluzjoniści, stoisko z malowaniem buziek, i inni artyści. Dodatkowo zapewniamy stoiska z wata i popcornem. Zabezpieczamy nagłośnienie z obsługa. 

BALE KARNAWAŁOWE

Bale przy udziale wodzireja prowadzącego konkursy i zabawę taneczną. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez Naszych pracowników daję gwarancję udanej zabawy Państwa pociechom.BALE HALLOWEENOWE

Cukierek albo psikus! To magiczny czas, aby dzieci mogły wykorzystać wyobraźnię i przebrać się w duchu Halloween!

BAL U ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Zorganizujemy wyjątkową uroczystość – wydarzenie artystyczne z finalnym udziałem Św. Mikołaja i jego świąteczną świtą.BALE URODZINOWE

Organizujemy profesjonalne zabawy z animatorem (chusta animacyjna, tunele, gry integracyjne i konkursy ) z postaciami bajkowymi. Realizujemy u Państwa w domu, salach zabawy i na wolnym powietrzu.


BALE TEMATYCZNE

Zabawy prowadzone przez animatorów w tematyce „Pirackie bujanie”, Zabawa z Indianami”, „Bal pod szapitem”, „Bal u Przyjaciół” , „Wszystkie zwierzaki nasze są”, Ba l- Disney Party”, „Bal Halloweenowy”.


MAGICZNE BALE

Czary mary z czarodziejem


TEATRZYKI DZIECIĘCE

Przez cały rok zapewniamy realizację przedstawień teatralnych dla dzieci o zróżnicowanej tematyce.

POWOŻENIE BRYCZKAMI

Przygotujemy dla Państwa pociech atrakcje z konikami począwszy od powożenia bryczkami, wozami po jazda na koniu lub kucyku pod asekuracyjną opieką trenerów.


DYSKOTEKI DLA NAJMŁODSZYCH

Zajmujemy się organizacją zabaw tanecznych dla dzieci na których wykorzystujemy utwory muzyczne ukierunkowane dla milusińskich prowadzone przez wodzirejów.

MAGICZNE SEANSE

Pokazy iluzji dla dzieci, artyści wprowadza w niezwykły świat magii, bajki, to co jest niemożliwe staje się możliwe wszystko z udziałem dzieci w tajemniczej atmosferze.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Warsztaty prowadzone przez zawodowych artystów z zakresu rysunku, rękodzieła artystycznego, instrumentów perkusyjnych, tańca, break-dance, teatru, cyrku, iluzji. Dzieci pod okiem i opieką artystyczna same tworzą kompozycje i rozwijają umiejętności artystyczne.

CYRKOWY SHOW

„Pirackie bujanie”, „Zabawa z Indianami”, „Bal pod szapitem-Cyrkowy show”, „Bal u Przyjaciół”, „Wszystkie zwierzaki nasze są”, „Bal-Disney Party” i inne.

 

INDYWIDUALNE ATRAKCJE ARTYSTYCZNE
Atrakcje w wykonaniu tancerzy, żonglerzy, iluzjonistów, mimów, klaunów, wodzirejów, balonikowe show, animatorki do zabaw z dziećmi, malowanie buziek, pokazy baniek.

tel. +48 668 445 973